همکاری با ما

 

با سلام خدمت همه ی عزیزان

فروشگاه آنلاین HitoBuy با ایجاد محیطی امن و راحت قصد دارد برای انواع اهداف پلن های همکاری خاصی معرفی نماید. بر اساس این پلن ها، همکاران ما به سه دسته ی کلی تقسیم می شود.

 

    دسته اول شامل دوستانی می شود که تولیدی خاصی برای خود دارند و یا فروشگاه فیزیکی را اداره می نمایند. این عزیزان می توانند محصولات خود را در بستر فروشگاه ما به مشتریان خود ارائه نمایند. برای این کار بعد از عقد قرارداد آموزش مختصری در مورد نحوه نوشتن محتوی محصولات خود از طرف ما دریافت نموده و شرایط کار را می آموزند. درگاه پرداخت مربوط به فروشگاه بوده و بعد از دریافت سفارش، به این عزیزان از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. بعد از پرداخت مبلغ توسط مشتریان و تحویل محصول توسط فروشنده، مبلغ مورد نظر در همان روز و بعد از کسر ۵ درصد کارمزد فروشگاه به حساب ایشان واریز خواهد شد. همچنین درصورتی که این عزیزان از مبلغ مذکور برای خرید محصولات دیگر استفاده نمایند، بر حسب مبلغ خرید می توانند کارمزد را به ۳ الی ۲ درصد کاهش دهند. در این راستا می توان از تولیدی کیف و اکسسوری میشوچرم نام برد که در تمامی تصاویر استفاده شده در محصولات لوگوی ایشان حک شده است.

    دسته دوم را عزیزانی تشکیل می دهند که قصد دارند خریدهای خود را به صورت عمده و در تعداد زیاد انجام دهند که بر حسب مبلغ سفارش و نوع محصول می توانند از تخفیف ۵ الی ۲۰ درصدی بهره مند شوند. لازم به ذکر است که تخفیف برای خریدهای نقدی و پرداخت شده تعلق می گیرد.

    در نهایت دسته سوم که بیشترین همکاران ما را تشکیل می دهند. این دوستان می توانند به هر نحوی (صفحات اینستاگرام، کانال ها و گروه های تلگرامی و هر روش دیگری) محصولات فروشگاه را معرفی نموده و به خریداران اشاره نمایند که در زمان خرید نام ایشان را در قسمت معرف وارد نمایند. در این حالت ۱۰ درصد از خرید معرف ها برای ایشان در نظر گرفته می شود. این مبلغ می تواند هم به صورت نقدی به حساب ایشان واریز گردد و یا در صورت تمایل به خرید از مبلغ مذکور از ۱۰ درصد تخفیف در خرید محصولات بهره مند شوند. لازم به ذکر است که طرح مذکور در حال خاضر صرفا برای محصولات شال و روسری در نظر گرفته شده است . در آینده برای محصولات دیگر نیز ارائه خواهدشد.

همکاری

    دوستانی و عزیزانی که تمایل دارند به هر یک از انواع ذکر شده با ما همکاری نمایند می توانند از طریق فرم زیر ویا واتس آپ و تماس با شماره ۰۹۳۳۹۹۸۱۸۴۰ با ما در ارتباط باشند. همچنین در صورتی که پیشنهاد همکاری دیگری علاوه بر انواع اشاره شده داشتند با ما درمیان بگذارند تا بعد از بررسی امکان آن به ایشان اطلاع رسانی شود.

فرم همکاری